Tania zaczęła występować jako tribute band wokalistki Amy Winehouse w lipcu 2007 roku, wywołując szaleństwo nie tylko w swoim kraju (Wielka Brytania), ale podbijając cały świat!

Tania swoimi niezwykłymi występami wprawia w zdumienie zarówno publiczność, jak i profesjonalnych muzyków czy recenzentów. Wkłada ogromną ilość pracy w swoją sztukę. Skupia się nie tylko na kwestiach wokalnych i brzmieniu muzyki, ale także przywiązuje ogromną wagę do wizerunku scenicznego, idealnie odtwarzając gesty, ruchy czy ubiór Amy. Spójrzcie, to prawdziwa Amy Winehouse! Bliżej już się nie da. Podnosząc tak wysoko poprzeczkę, Tania zostawiła wszystkie tribte bandy daleko w tyle.

Amy zmarła w lipcu 2011 roku. Od tej pory Tania jeszcze bardziej pasjonuje się jej muzyką, koncertuje więcej, składając swojej ukochanej wokalistce wzruszający hołd i nieustannie przypominając jej muzykę publiczności na całym świecie.

Ta szczera determinacja sprawiła, że Tania i jej praca rosły w siłę. W ciągu ostatnich lat wystąpiła ona jako sobowtór i performer w niezliczonych programach telewizyjnych na całym świecie, w tym w hiszpańskiej krajowej kampanii reklamowej w 2009 roku. W 2013 roku wystąpiła w cenionym programie „Stars In Concert”.

 

 

COLDPLACE